x
Gizlilik ve Güvenlik

KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİN GİZLİLİĞİ VE GÜVENLİĞİ

Sitemize üye olmak için girmiş olduğunuz tüm bilgiler,  3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır.

Sitemiz iletişim formlarından girmiş olduğunuz tüm bilgiler,  3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır.

Sitemiz bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir ve sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçim değiştirilebilmektedir.

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.  Bu amaçla, üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu sistem kırılması mümkün olmayan bir uluslararası bir şifreleme standardıdır.

KREDİ KARTI BİLGİLERİ

Firmamız Vakıfbank Sanal POS sistemini kullanmaktadır. Kart bilgileriniz bankanın pos sisteminde gizli tutulmaktadır, asla 3. bir şahsın görmesi mümkün değildir. Kredi Kartı ile vermiş olduğunuz siparişi hiçbir koşul belirtmeden iptal edebilirsiniz.İptal isteğinizi mail(info@arjunagumus.com) ile ya da telefon(0545 775 95 75) ile bildirebilirsiniz. İptal işleminden herhangi bir şekilde ücret kesilmesi olmamaktadır.

SET VE SSL

SET (secure Electronic Transaction), elektronik ticarette, İnternet üzerinde güvenli bilgi aktarımını sağlamak amacıyla aralarında VISA, MasterCard ve IBM'in de olduğu kuruluşlar tarafından geliştirilen bir protokoldür. SET, özellikle on-line (gerçek zamanda) kredi kartı bilgileri iletimi için geliştirilmiş bir standarttır. SET, kredi kartı ile yapılan online ödemelerde, bilgilerin İnternet üzerinden aktarımında gizlilik ve güvenlik entegrasyonunu sağlar. SET protokolü sadece müşteri ile online mağaza ve kredi kartı şirketi arasındaki ödeme fazını şifreler. 

 SSL 128 bit sertifikası ile sitemizin sipariş sayfasında ürün alımı sırasın da URL kısmında (adres çubuğu) http:// yerine https:// olup rengin yeşile dönmesidir. Ayrıca sağ alt kısmında asma kilit resmi çıkması SSL sertifikası'nın özelliğidir. SSL sertifikası uluslararası kabul gören bir sertifikadır. SSL sertifikası sayesinde bilgileriniz şifrelenerek iletilir. 3. şahısların erişmesi mümkün değildir. 

 

 

Üye Girişi
Giriş
 
Sepetim
Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.